تبلیغات
کلوپ طرفداران اوریل لاوین - جواب سوال یکی از بازدید کننده ها.

جواب سوال یکی از بازدید کننده ها.

سلام
یکی از دوستان اومدن اینجا و سوالی ازم پرسیدن که باتوجه به اینکه این حرفو مخصوصا تو سنی که تازه میرفتم دبیرستان و اینا زیاد شنیدم،لازم دونستم که بیام جواب رو عمومی بدم.

ببینید دوستان،یه حرف هس که میگن کسانی که راک کار میکنن(حالا یا هوی راک،متال،واز این جور چیزا)شیطان پرست هستند.
این اصلا درست نیست و به هیچ عنوان حقیقت نداره.
اصلا باید بگم که کلا شیطان پرستی وجود نداره.در سال های خیلی دور(1980 و اینطورا)یه عده جوون که از همه جا خسته بودن و از همه چیز شاکی،اعلام کردن که ما خدایی نداریم و بوسیله تیپ های نامتعارفی که میزدن اعتراضشونو اعلام کردن.که تو اون زمان،اهالی کلیسا به اینا گفتن شیطان پرست(چون خدارو قبول نداشتن)و این آدما که اکثرا توی اروپا بودن دور هم جمع شدند و با ساخت آهنگ های راک،اعتراض میکردن و توی آهنگاشون حرفاشونو میزدن.
الان دیگه به هیچ عنوان اونجوری نیس.الان کسانی که راک کارمیکنن یا متال اونو به چند دلیل کار میکنن.یا علاقس،یا شهرت،یا پول.حتی گروه متالیکا که خیلی شایعه ها پشتشون هس یا مرلین مانسون،فقط به جنبه مادی این موسیقی فکر میکنن،البته ناگفته نماند که مرلین مانسون در سال های اول ظهورش به دلیل اعتراضاتی که داشت به این سبک موسیقی اومد ولی الان چند ساله که فقط تجاری کار میکنه.

لطفا به این شایعه ها توجه نکنین.

از یه چیزم خیلی خوشحال شدم.اینکه این دوستمون این حرفو همینطوری قبول نکرده،و اومده راجع بهش تحقیق کرده.از همتون خواهش میکنم،نه در این زمینه،بلکه کلا توی زندگیتون حرفی رو بدون تحقیق قبول نکنید.
یکی از مشکلات ما ایرانیا همین هس،که هرکسی هر حرفی رو زد بدون تحقیق قبول میکنیم.

موفق و پیروز باشید


نویسنده :سعید
جمعه 24 دی 1389-12:50 ق.ظ